Kategoriler

Hakkımızda

Kurulduğu 1985 yılından bugüne kadar müzik sektörünün öncülüğünü yapan firmamız, dünya müzik sektörünün en ünlü markalarının temsilcisi olarak, tüm yurtta bayileri aracılığıyla müzikseverlere verdiği desteği arttırarak devam ettirmekte ve sektörün gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

İthal ettiğimiz ürünlerin servis bakım ve yedek parçalarının temini için firmamız bünyesinde "Servis " birimimiz kurulmuştur. TSE den Hizmet yeterlilik belgesi almış servisimizde Elektronik ve Telli sazlar olmak üzere iki bölüm görev yapmaktadır. Yaylı ve Telli sazlar bölümü ithalatını yaptığımız telli ve yaylı tüm ürünlere hizmet vermektedir. Elektronik bölümümüz ise piyanodan amplifikatöre manyetikten mikrofona kadar tüm desteği vermektedir.

Firmamız Gaziosmanpaşa'da 4000 m2 kapalı alanda depo ve sevkiyat birimine sahiptir. Türkiye geneline yayılan bayilerimizin kargo ve lojistik desteği en son teknolojiler kullanılarak yurdun her yanına aksamadan hizmet verilebilmektedir.

Merkez online bağlantıları özel kamera sistemleriyle destekli depo sevkiyat birimimiz sizlere en hızlı ve hatasız hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.